Πέμπτη 2 Οκτωβρίου 2014

0 ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ: 0-3 τις Απολλώνιδες Ερέτριας σε φιλικό

Στο γήπεδο της Ερέτριας χθες το απόγευμα (1/10), οι Αβαντίδες Χαλκίδας, αντιμετώπισαν σε φιλικό αγώνα τις Απολλώνιδες Ερέτριας (οι οποίες φέτος, θα συμμετάσχουν για πρώτη φορά στη Γ’ Εθνική). Η ομάδα της Χαλκίδας, που εκπροσωπεί φέτος την Εύβοια στη Β’ Εθνική, νίκησε με σκορ 0-3, με 2 γκολ της Βόλη (στο Α’ ημίχρονο) κι ένα της Άσπας Παγώνη (στο Β' ημίχρονο).

ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (Ν. Μπιμπίκας): Δήμου, Ζάνιου, Ρήγα, Κορρού, Σταματάκου, Ζαχαριά, Σωτήραλη, Μπερέτη, Σιδηροπούλου, Ιωαννίδου, Παππά. Έπαιξαν και οι Τσιφού, Καλιαμπανάση, Ζοχιού, Κατσή, Προκοπίου, Ράϊκου, Γιάνναλου, Δαφνή, Γουρνή Βερ., Νασούλα Δ.
ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Θ. Πύθουλας): Λιάσκου, Τουλούμη, Τροχούτσου, Παγώνη Άσπα, Ακριώτη, Κηρύκου, Πύθουλα, Θεοδώρου Αν., Τζαφέρη, Βόλη, Παπουτσόγλου. Έπαιξαν και οι Κόκκινου, Λυμπερίδη, Θεοδώρου Ιρ., Παγώνη Ελ.